KONST / Litografier / Färglitografi 12994440
nr 1299 4440
Joaquin Ibanez-Arellano
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, daterad -87, numrerad 269/330. Motivet: 26x30 ca
Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:21:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
Joaquin Ibanez-Arellano
Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano